Portal - Piwniczna - Zdrój
Strona główna / Oddziały gimnazjalne / Wykaz programów nauczania
Czwartek - 24 maja 2018 Joanny, Zdenka, Zuzanny     
Dyrekcja Szkoły Podstawowej
Grono Pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Statut Szkoły
Oddziały gimnazjalne
Oddział Przedszkolny
Z kart historii
O patronie
Wydarzenia
Rada Rodziców
Kalendarz 2017/2018
Wykaz programów
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Odblaskowa Szkoła
Biblioteka
Zuchy
ZHP
SKO
MAITRI 2017
Projekt: Innowacyjne Rozwiązania Cyfrowe w klasie I
Świetlica profil.-wych.
Najlepsi uczniowie
Konkursy
Galeria
Kontrola rodzicielska
Pomocne strony
Strony dla nas
Linki
Prosimy o wpis
polski
Programy nauczania

PROGRAM NAUCZANIA 2017/2018
 Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w  Łomnicy Zdroju

 

LP.

PRZEDMIOT

TYTUŁ

AUTOR

WYDAWNICTWO

IMIĘ 
I NAZWISKO NAUCZYCIELA REALIZUJĄCEGO PROGRAM

KLASA

1.

Język polski

SŁOWA NA CZASIE

Piotr Doroszewski

Nowa Era

mgr Małgorzata Maślanka

II

2.

Język polski

SŁOWA NA CZASIE

Piotr Doroszewski

Nowa Era

mgr Beata Miechurska

III

3.

Religia

Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE. ŻYJĘ TWOJĄ MIŁOŚCIĄ.

Ks. P. Mąkosa

Gaudium

Ks. Jan Mirek

II - III

4.

Historia

 

ŚLADAMI PRZESZŁOŚCI .

 

Teresa Kowalewska 
Tomasz Maćkowiak

Nowa Era

mgr Małgorzata Pierzga

II - III

5.

Wiedza 
o społeczeństwie

 

DZIŚ I JUTRO - Program nauczania ogólnego WOS w kl. 
I –III.

 

Teresa Kowalewska

Nowa Era

mgr Małgorzata Pierzga

II - III

6.

Muzyka

-

-

-

-

-

7.

Plastyka

SZTUKA TWORZENIAPROGRAM NAUCZANIA PRZEDMIOTU PLASTYKA.

Natalia Mrozkowiak

Marta Ipczyńska

Nowa Era

mgr Przemysław Lis

II

 

8.

 

Zajęcia artystyczne

ŁĄCZY NAS ŚPIEW

 

OSOBISTY KONTAKT 
Z DZIEŁEM SZTUKI

Joanna Sztejnbis – Zdyb

 

B.Mikulik

 

WSiP

mgr Przemysław Lis

 

III

 

 

9.

 

 

Język angielski

PROGRAM NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Barbara Tittenbrum 
Ewa Piotrowska

Macmillan

mgr Mariusz Sidelnikow

II - III

10.

Język niemiecki

PROGRAM NAUCZANIA JĘZYKA NIEMIECKIEGO (MAGNET )

GIORGIO MOTTA Aleksandra Kubicka,I. Betleja

LektorKlett

mgr Katarzyna Olszyńska - Ortyl

II - III

11.

Matematyka

 PROGRAM NAUCZANIA MATEMATYKA 
Z PLUSEM

Marta Jucewicz 
Marcin Karpiński 
Jacek Lech

GWO 
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

mgr Krystyna Panczykowska

II - III

12.

Fizyka

 

TO JEST FIZYKA

 

Marcin Braun, Weronika Śliwa

Nowa Era

mgr Józef Kulig

II - III

13.

Chemia

PROGRAM NAUCZANIA CHEMII W GIMNAZJUM CHEMIA NOWEJ ERY

Teresa Kulawik 
Maria Litwin

Nowa Era

mgr Teresa Przybyłowicz

II - III

14.

Biologia

PROGRAM NAUCZANIA BIOLOGII W GIMNAZJUM  PULS ŻYCIA

Anna Zdziennicka

Nowa Era

mgr Teresa Przybyłowicz

II - III

15.

Geografia

PULS ZIEMI 2

PULS ZIEMI 3

Ewa Maria Tuz

Nowa Era

mgr Joanna Janik/ 
mgr Anna Janeczek

II - III

16.

Wychowanie fizyczne

PROGRAM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO. 
ZDROWIE, SPORT, REKREACJA

Urszula Kierczak

IMPULS

mgr Bogumiła Żytkowicz

mgr Piotr Saratowicz

mgr Danuta Ryzner

II - III

17.

Informatyka

PROGRAM NAUCZANIA INFORMATYKI-INFORMATYKA DLA CIEBIE

Piotr J. Durka

Nowa Era

mgr Sylwia Kłap

II

18.

Zajęcia techniczne

ZAJĘCIA TECHNICZNE/

DZIAŁAJ Z JAWI

Urszula Białka

Witold Jakubek

OPERON/

JAWI

mgr Sylwia Kłap

III

19.

Wychowanie do życia 
w rodzinie

WYCHOWANIE DO ŻYCIA 
W RODZINIE

Teresa Król

RUBIKON

mgr Małgorzata Pierzga

II - III

20.

Edukacja dla bezpieczeństwa

PROGRAM NAUCZANIA EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA DLA GIMNAZJUM

Jarosław Słoma

NOWA ERA

mgr Teresa Przybyłowicz

III

 

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: SK