Deklaracja dostępności

Dzień Dziecka pełen przygód

Uczniowie klas I-III spędzili Dzień Dziecka aktywnie, korzystając z uroków krajobrazu i atrakcji, jakie na ten uroczysty dzień zaplanowali wychowawcy z rodzicami.

Wycieczka do Parku Linowego ABlandia w Rytrze okazała się niezapomnianą przygodą  dla uczniów klasy I, którzy z radością zażywali ruchu wśród zieleni drzew. Piękna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie. Dziewczynki i chłopcy mogli korzystać z atrakcji oferowanych przez Park. Był zjazd na linie, marsz drewnianymi alejkami i zjeżdżalnie. Była też cicha ławeczka dla tych, którzy pragnęli spokoju i wybrali rolę obserwatora. To pojedyncze przypadki. Wszyscy bawili sie świetnie. Ciepły posiłek smakował wyśmienicie. Wycieczce towarzyszyły pozytywne emocje. Z pewnością "pierwsza trasa" - emocjonująca i trzymająca w napięciu  na długo pozostane w pamięci małych akrobatów. 

Klasy IIa i IIb przedpołudnie spędziły w klimatycznej Leśniczówce. Był  smaczny poczęstunek, zabawy na świeżym powietrzu. Nie brakowało humorystycznych niespodzianek i uśmiechu, jaki na ten dzień zarezerwowany był dla świętujących dzieciaków. Długi marsz ku przygodzie z pewnością poza radością, przyniesie walory zdrowotne.

Klasy IIIa i IIIb przemierzały Łomnicę Zdrój zielonym kuligiem. Pogoda sprzyjała uczestnikom. Przygotowane przez rodziców smakołyki znikały w mig. Echo radosnych piosenek niosło się po okolicy, oznajmiając wszstkim mieszkańcom, że oto święto dzieci trwa. 

Zapraszamy do galerii zdjęć "Dzień Dziecka pełen przygód"