Deklaracja dostępności

Turniej piłki siatkowej

W dniu 14 marca 2024r. nasza szkoła uczestniczyła w turnieju piłki siatkowej o ,,Puchar Prezesa Fundacji Bezpiecznie Do Celu" w Nowym Sączu. W turnieju uczestniczyło 14 drużyn z powiatu nowosądeckiego, graliśmy w trzech grupach. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny pod kierownictwem p. Danuty Ryzner. Skład pierwszej drużyny z Łomnicy stanowiły dziewczęta i chłopcy z klasy 8: Zuzanna Żywczak, Wiktoria Długosz, Olga Rej, Marcin Kulig, Jerzy Rusiniak, Jakub Piwowar. Skład drugiej drużyny z Łomnicy stanowiły dziewczęta i chłopcy z klasy 7: Aneta Mamiak, Zuzanna Żywczak, Martyna Janór, Martyna Toczek, Łukasz Wiejacki, Wojciech Łomnicki, Mateusz Wnęk. Obie drużyny wyszły z grupy bez porażki jako jedyna szkoła w powiecie nowosądeckim i spotkały się w finale.Grając na siebie Łomnica 1 pokonała Łomnice 2. Oba zespoły musiały uznać wyższość drużyny z Bobowej. Ostatecznie drużyna Łomnica 1 zajęłą II miejsce, natomiast Łomnica 2 zajęła III miejsce. Dodatkowo nagrodę indywidualną dla Najlepszego Zawodnika Turnieju otrzymał Marcin Kulig. Drużyny otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie dziękujemy obu drużynom za sportową walkę i gratulujemy sukcesu!