Portal - Piwniczna - Zdrój
Strona główna / Oddział Przedszkolny
Piątek - 20 kwietnia 2018 Agnieszki, Amalii, Czecha     
Dyrekcja Szkoły Podstawowej
Grono Pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Statut Szkoły
Oddziały gimnazjalne
Oddział Przedszkolny
Z kart historii
O patronie
Wydarzenia
Rada Rodziców
Kalendarz 2017/2018
Wykaz programów
Wykaz podręczników
Wymagania edukacyjne
Odblaskowa Szkoła
Biblioteka
Zuchy
ZHP
SKO
MAITRI 2017
Projekt: Innowacyjne Rozwiązania Cyfrowe w klasie I
Świetlica profil.-wych.
Najlepsi uczniowie
Konkursy
Galeria
Kontrola rodzicielska
Pomocne strony
Strony dla nas
Linki
Prosimy o wpis
polski
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej

PREZENTACJA GRUP  ]


Zabawa karnawałowa przedszkolaków

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw.  Dzieci uwielbiają taką formę rozrywki, która dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

7 lutego dzieci w niezwykle barwnych, bajecznych strojach  wypełniły świetlicę szkolną. Muzyczne zabawy, tańce oraz konkursy poprowadzili zaproszeni animatorzy. Słodki poczęstunek  dla dzieci przygotowały niezawodne,  kochane MamyZapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJDzień Babci i Dziadzia

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa, a w Łomnicy przedszkolaki składają życzenia. Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i duuuużo radości

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Wnuczęta swoją miłość wyrażały piosenką, wierszem, tańcem i pięknie wykonanym prezentem. Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ


SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Na ten dzień wszyscy z utęsknieniem czekali. Do tak miłych i grzecznych dzieci spieszył się Mikołaj, by zdążyć na czas. „Muchomorki” przywitały Mikołaja pięknym przedstawieniem. Były też wiersze i piosenki… a potem kolorowe prezenty, uśmiechy i radość dzieci.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ


DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 

25 listopada w  przedszkolu królował pluszowy miś. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”  

Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJDZIEŃ JESIENNEGO LIŚCIA

 

Dzień Jesiennego Liścia świętowały przedszkolaki podczas słonecznego jesiennego dnia.  Z piosenką na ustach, wędrowały w najpiękniejsze miejsca w Łomnicy. Wspólna zabawa, szukanie najpiękniejszych liści, wykonanie wianków, pokonywanie  toru przeszkód wśród jesiennych drzew i krzewów,  walka na liście,… pozostaną na długo w pamięci.  

Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJSPOTKANIE Z POLICJANTAMI

 

10 października- spotkanie z policjantami. Do tego spotkania bardzo starannie przygotowywały się wszystkie grupy przedszkolaków. Były wiersze i piosenki oraz przedstawienie „Jak paw przechodził przez ulicę” w wykonaniu  „Nutek”. O ważnych rzeczach, o których każdy przedszkolak pamiętać powinien, przypominali nasi policyjni goście z Komendy Policji w Nowym Sączu. Dzieci otrzymały maskotki oraz odciski swoich paluszków. 


Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ
SPOTKANIE  Z  AUTORKĄ KSIĄŻEK

 

4 października grupy „Muchomorków” i „Nutek” uczestniczyły w spotkaniu z autorką książek dla dzieci panią Joanną Krzyżanek.  Pani Joanna jest  miłośniczką liter i gałgankowych lalek. Jeździ na rowerze, obserwuje wszystko, co skacze, pełza, biega i podskakuje. Lubi jeść rogaliki z różaną konfiturą, siedzieć w kawiarence, puszczać bańki mydlane, zbierać kamyki i podróżować pociągiem. Nie lubi komarów, stłuczonego szkła i drzwi z nowoczesnymi klamkami. Ma czarne włosy przypominające druciki i niebieskie oczy, a we włosy wpina pomarańczową spinkę.Pisze bajki, opowieści i wiersze 

Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ
DZIEŃ JABŁKA

27 września Przedszkolaki obchodziły Dzień Jabłka.  Wspólne wesołe zabawy pomagały w poznawaniu  różnych  gatunków  jabłek, rozpoznawaniu  kształtu, zapachu, koloru, smaku. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Tego dnia dzieci śpiewały piosenki o jabłku, tańczyły owocowy walczyk, malowały wspólną jabłkową książeczkę.

Pani Maria Kulig, szkolna pielęgniarka, opowiedziała Przedszkolakom o wartościach odżywczych owoców. To był kolorowy i bardzo smaczny dzień. 


Zapraszamy do galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: SK